Müdür Başyiğit, klavye yarışmasında Türkiye derecesi elde eden öğrencileri kabul etti Müdür Başyiğit, klavye yarışmasında Türkiye derecesi elde eden öğrencileri kabul etti

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinin Amenajman Planlarının 2025 ve 2026 yıllarını kapsayacak şekilde uygulama raporlarının düzenlenmesi için Orman İdaresi Planlama Dairesi Başkanlığınca görevlendirilen Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisleri tarafından Orman İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şeflerine eğitim verildiği bildirildi.

Konuyla ilgili Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada,” Ormanlarımızı İşletilmesi ve geliştirilmesi plan çalışmalarının ürünüdür. Planların uygulanabilir şekilde yapılması önem arz etmektedir. Bu çerçevede Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinin Amenajman Planlarının plan uygulama süreleri 2024 yılı sonunda bitmekte olup, 2025 ve 2026 yıllarını kapsayacak şekilde uygulama raporlarının düzenlenmesi için Orman İdaresi Planlama Dairesi Başkanlığınca görevlendirilen Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisleri Enver Düzgün ve Mustafa Elmas tarafından Orman İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şeflerine eğitim verildi. Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı ve Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Ali Rıza Erdem’in de hazır bulunduğu eğitimde, aktarılan konular üzerinden fikir alışverişinde bulunuldu” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: iha