DENİZLİ(İHA) – CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, yeni yuva kuracak gençler için uygun fiyatlı düğün salonlarını Pamukkale’ye kazandıracağının sözünü verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, bir projesini daha açıkladı. Ertemur, yeni yuva kuracak gençlere müjde verdi. Ertemur, Pamukkale’ye uygun fiyatlı düğün salonları kazandıracaklarını açıkladı. Başkan Adayı Ertemur, zorlu ekonomik şartlarda genç çiftlerin yanında olacaklarını vurguladı. Aday Ertemur, “Mevcut ekonomik tabloda gençlerimiz artık evlenme kararı almakta zorlanıyor. Bazı gençlerimiz yaşadıkları ekonomik zorluklar nedeniyle en büyük hayalleri olan düğün yapmaktan vazgeçiyorlar. Evlilik hazırlıkları ve düğün hayalleri için 40 defa düşünmek zorunda kalıyorlar. Seçimin ardından biz genç çiftlerimizin en büyük destekçisi olacağız. Bunun için uygun fiyatlı düğün salonlarını hizmete alacağız” dedi.

“Evlenecek çiftlerin ve ailelerinin yükünü hafifleteceğiz”

Sosyal belediyecilik anlayışını Pamukkale’ye getireceklerini belirten Ertemur; “Evlenecek çiftlerin ve ailelerinin yükünü hafifleteceğiz. İlçemize kazandıracağımız düğün salonlarında uygun fiyatlar gençlerimizin bütçesine zarar vermeyecek. Hayallerindeki düğünleri yapabilme imkanına sahip olacaklar. Pamukkale’mizde gençlerimizin yüzü gülecek. Mutlu bir Pamukkale’ye çok az kaldı. Önce Pamukkale, önce Pamukkaleli anlayışımızla ilçemize hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: iha