Alaşehir Bilim ve Sanat Merkezi Destek (İlkokul) Grubu öğrencilerinin yazdığı küçük hikayelerden oluşan "Yazmaya Başlamak" kitabının tanıtımı ve imza etkinliği Alaşehir Bilim ve Sanat Merkezinde yapıldı.

Alaşehir Bilim ve Sanat Merkezinde yapılan İmza gününe veliler yoğun ilgi gösterdi. Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş’in de katıldığı etkinlikte küçük yazarlar kitaplarını imzaladı. Etkinlikte konuşan Alaşehir Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Cüneyt Akkuş, kitabın yazılma sürecini anlattı ve emeği geçen Türkçe Öğretmenleri Hüseyin Çoban, Tanya Boyraz ve Dilek Akpınar’a teşekkür etti.

Etkinlikte kitap imzalatan Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, "Çocuklarımıza fırsatlar verildiği zaman neleri başarabileceklerini görüyoruz. En etkili öğrenme yaparak, yaşayarak ve dokunarak yapılan eğitimdir. Burada bunun en güzel örneklerini görüyoruz. Bizde Alaşehir’de öğrencilerimizin başarı seviyelerini yükseltebilmek için her türlü imkanı ve ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız devam edecek. Bu çalışmalarda emeği geçen herkesi kutluyorum." dedi.

Kaynak: iha